Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Jedlý papier so štýlovým motívom je určený na dekorovanie tort. Decorgel nanášajte na povrch dekorácie tenkou, rovnomernou vrstvou pomocou roznášacieho noža. Malé 50 g balenie vystačí približne na dve strany formátu A4. Pri manipulácii s jedlými dekoráciami majte suché ruky.

Zloženie produktu

Olivový olej, voda, zemiakový škrob, farbivá: E102, E110, E122, E133, E151, zahusťovadlo: maltodextrín

Krajina pôvodu

Španielsko

Ďalšie informácie

Farba mix
Výrobná spoločnosť
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametre

Kategória: Jedlý papier futbal
Jedlý papier pre chlapcov
Jedlý papier
Futbal
Výrobca Dekora
EAN 8435599741133
Kód produktu 145094

Recenzia

100 %
Spokojnosť
Papier je kvalitný a príjemný na dotyk.
Prišlo to v poriadku, je to podľa mojich predstáv.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty futbal

Figúrka na tortu futbalista červený dres 6 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu futbalista v červenom dresu, výška 6 cm.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Forma na tortu polguľa, priemer 22,5 cm

Forma na pečenie v tvare polguľe — ideálna nielen na detské torty k narodeninám, ale aj na iné prílež

19,10 €

Na sklade > 5 ks

Cukrová dekorácia futbal, 48 ks

Cukrová dekorácia v tvare futbalovej lopty. Balenie obsahuje 48 ks.

4,00 €

Na sklade > 10 ks

Papierová podložka pod tortu «Futbal» 30 cm

Papierová podložka pod tortu Futbal 30 cm pekne doladí tortu pre malého i veľkého

2,80 €

Na sklade 4 ks

Marcipánová figurka futbalista, zelený dres 7,5x5 cm 70 g

Marcipánová figúrka futbalista v zelenom dresu, 65 g.

5,10 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Obrus na stôl 180 × 120 cm Futbal

Papierový obrus na stôl „Futbal“. Rozmery: 180 × 120 cm.

4,70 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml

Gélový sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

10,40 €
5.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier Modecor – tubička 50 g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g

Gél na jedlý papier

3,70 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks